Lži o klucích

29. května 2008 v 21:15 | MoMo |  Kluci,kluci a zase kluci:)

Touží jen po bárbínách!

Jasně,my všichni známe namachrovaný,nagelovaný týpky,a při pohledu na ně nás napadne jediné.On vedle sebe potřebuje dokonalou holku,takovou, jako je on sám.Ona s ním musí sdílet nákupy,vybírání kosmetiky a všeho možnýho.V tu chvíly si nedáváme žádnou šanci nebo velmi malou na to,že nás tento frajírek může zpozorovat.
POZOR!Tohle teda vážně neplatí na všechny kluky.Naopak někteří dokonalými dámami opovrhují.A nejčasteji je to kvůli chování.Tyto čičinky jsou naustále povrchní.Nezajímá je jak se cítíš,zajímá je především,jak se cítí ony.
Většině ,,normálních,, kluků se líbí sportovní holky s krátkými vlasy.Nikdo z kluků by si nemyslel že kluk musí být vždy drsnák s velkými svaly a holka dokonalá Barbie ... x)

Milují jen velká prsa!

Většina kluků se přiznala,že se jim líbí víc malý než velký prsa.Oproti těm velkým,svěšeným,jsou malé pevné a sexy.Holky si podle kluků často myslí,že je díky udivující velikosti podprsenky a velikáánským výstřihem,zblbnou!Naprostý omyl...Naopak to vypadá velmi lacině a ohromnou většinu kluků to spíše odradí!NezapoměŇ!Kluk který se ti líbí nechce hned na první pohled vidět jaký tanga máš zrovna dneska na sobě.Tedy... Pokud to myslí vážně x)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama